Jste zde: Ledviny.cz DiskuzeNemoci ledvinVlákno uzdravme se :)

uzdravme se :)

uzdravme se :)

lukas kaflinger

23. 6. 2013, 18.57

můj příběh s Nfritydou

RE: uzdravme se :)

lukas kaflinger

23. 6. 2013, 18.57

Ahoj Rád bych se podělil o své zkušenosti s nemocí selhávání ledvin chronické nefritidě. Ve 12 letech mi lékaři diagnostikovali tuto plíživou nemoc, už od mýc dětských let mi lékaři předurčovali život na umělé ledvině….. vysoký krevní tlak, bílkovina v moči a stoupající kreatinin v krvi potvrzoval jejich slova… Jak už jsem řekl žil jsem od malička s vědomím že jednou to příjde ale že mám furt dost času a moc jsem se s tím nezabýval. Moji rodiče to celé prožívali mnohém citlivěji především Matka, Absolvoval jsem bezpočet návštěv u různých léčitelů atd iniciativa Matky byla jediná.. převzít zodpovědnost za mou nemoc a tím i za moje uzdravení… Postupem času se přirozeně mezi mnou a mámou vytvořilá jista bariera, odcizení představující touhu po svobodě po tom stát se sám vlastníkem svého zdraví svého osudu. Tohle je věc kterou moja matka velmi těžce nese a dodnes se všemožně snaží vyřešit můj problém s ledvinami za mě.
Průběh nemoci byl typicky., půlroční lékařské prohlídky na nefrologii ukazovali se postupne se horšící stav. Podivuhodný skok ve výsledcích se udál v mement když jsem se poprvé hluboce a bezhlavě zamiloval do mé bývalé partnerky. Tento pocit stěstí lásky a sounáležitosti pravděpodobně nastartoval regenerační proces v mém těle. Komentář mého ošetřujícího lékaře byl prostý: muselo dojít k pochybení v laboratoři.
Nicméně můj další průběh byl následující funkce ledvin se po dobu 5ti letech zdál být konstantní hodnota kreatininu v krvi se pohyboval kolem 220 jednotek. Přirozené jsem tento můj stav vůbec neřešil žil jsem jako každý jiný bez jakýchkoliv omezení… můj vztah s partnerkou byl stabilní, s Matkou jsem měl stále různé konflikty protože mi stále kladna na srdce že moje ledviny jsou nemocné a že nemůžu dělat vše atd. prostě stále stejná písníčka.
Po 6ti letech spokojeného soužití s můj vztah s partnerkou začal rozpadat a ja jsem prožíval nejtěžší období mého dosavadního života, stres, žárlivost nejistota samota atd. Po několika měsících marné snahy udržet vztah za každou cenu jsem se s partnerkou rozešel.. tuto skutečnost jsem nesl velmi těžce, pocit opuštění selhaní zklamání byl hodně silný, sebezničující… v zoufalé snaze překonat tyhle emoce jsem každý patek a někdy i sobotu vyrážel do ulic za nočním životem ve snaze najít někoho kdo by nahradil prázdnotu v mém srdci. Spousty alkoholu cigaret a prohýřených noci se stalo mojí realitou.
Následující prohlídka u mojí Lékařky ukázala dočista pohromu, kreatinin vystoupal na hodnotu 516 jednotek. Podle slov lékařky už je to tady ted už se funkce ledvin nezhoršuje linearně ale exponenciálně takže je nejvyšší čas začit s přípravou na dialýzu.
Byl to šok, když mi tohle doktorka sdělila… prvních pár dní jsem byl jak v tranzu, v depresi, zastavil se mi čas.
V té době jsem se rozhodl nevzdát se a pokusit se to napravit. Víra v uzdravení mě nutila hledat na internetu všemožné návody rady a typy jak se uzdravit.
Začal jsem cvičit každé ráno několik cviků jogy, otužovat se, pít bylinkové čaje, dávat si tvarohové obklady, kloktat olej, jíst kapky na ledviny, pít vlastní moč, držet několikadenní hladovky, ale i hledat příčiny svého stavu z hlediska psychosomatiky. Bylo jasné, že vztahy mezi mými rodiči a bývalou partnerkou mají jistou spojitost naučit se pochopit a umět jim odpustit vše čím se na mě provinili je bezpochyby hlavní úkol mého uzdravení.
Po měsíci jsem opět absolvoval klasické nefrologické vyšetření u lékařky, kde mi bylo do detailu vysvětleno jaké možnosti mám a co mě čeká. Já jsem však s nestupnou vírou si v duchu stále opakoval jsem imuní vůdči všem sugescím, které doktorka do mě vkládá..
Dva dny po kontrole u doktorky mi přišel Email, kde bylo napsáno výsledky dopadly relativně dobře kreatinin klesl na 492 umol/l. tento výsledek připisuje dietě, kterou mi doporučila, nicméně skutečnost tu já nedržel. Snažím se dlouhodobě už před touto dobou držet dietu založenou na omezení bílé mouky cukru a v menší míře jíst i maso.
Další kontrola proběhla opět za měsíc, Výsledek byl obdobný, opět se mi funkce ledvin nepatrně zlepšila na 473 umol/l. doktorka udiveně krčí rameny. Se slovy Váš stav budeme neustale sledovat.
Já jsem skálopevně přesvědčen, že nastolený směr vede k uzdravení a že svoje ledvinky především odpouštěním, urinoterapii jogou otužováním a hladověním dokážu uzdravit úplně!!!
Přeji všem kdo mají podobný problém s ledvinami aby se nevzdávali a s pevnou vůli na sobě pracovali… výsledek se dřív nebo později dostaví! Bůh s Vámi.. 

RE: RE: uzdravme se :)

tomas sacramento

2. 8. 2013, 22.35

aho -j prosimte nedas mi emeil mam ten samy problem co ty i ty hodnoty kreatinu.prosimte ozvisse mi muj emeil upottery@seznam.cz

RE: RE: uzdravme se :)

jana ptackova

30. 8. 2013, 20.39

Gratuluji. Zkousejte co se da, ruzne alternativni metody, dokud nejste na dialyze, tak jsou sance na uzdraveni lepsi, pak uz je to o mnoho slozitejsi, neb je tam do ledvin ten zasah zvenku a uz nejednou podle sebe. Hlavne se nenechat naprogramovat na tu nezvratnost onemocneni, nutnost leku apod., tedy samozrejme ne donekonecna, muze nastat chvile, kdy uz to bez dialyzy nebo transplantace nepujde a pak uz je zbytecne hazardovat se zdravim. Preji, at na dialyzu jen tak nemusite.


Bývalá diskuze na blueboard.cz