Jste zde: Ledviny.cz ČlánkyŽivot s dialýzou S dialýzou na cestách

S dialýzou na cestách

Vaše ledviny nefungují tak jako u zdravých lidí? Jste ve svém životě omezováni pravidelnými návštěvami dialyzačního střediska? Přesto rádi cestujete a chtěli byste strávit svoji dovolenou mimo své domovské dialyzační centrum i s rodinou a svými blízkými?

Rekreační dialýza

Právě pro vás je určena tzv. rekreační neboli prázdninová dialýza, umožňující pacientům s onemocněním ledvin absolvovat dialýzu v prostředí dialyzačních středisek s profesionálním personálem, který zajistí váš příjemný pobyt spojený s kvalitní dialyzační léčbou. Jde o skvělou možnost, jak se vymanit ze zaběhlé rutiny dialýzy a bez obav se v klidu zrekreovat, poznávat nová místa, nové kultury a setkávat se s dialyzovanými pacienty ze všech koutů světa.

Rekreační a prázdninové dialýzy umožňuje svým pacientům mimo jiné společnost B. Braun Avitum, jeden z předních evropských poskytovatelů dialyzační léčby, s prvotřídní odbornou péčí, plně odpovídající evropským kvalitativním standardům.

B. Braun Avitum standardně poskytuje rekreační dialýzu také v ostatních dialyzačních střediscích v České republice a na Slovensku. Po předchozí domluvě je možné zařídit pacientům i zahraniční dialýzu; rovněž na dialyzačních střediscích B. Braun Avitum.

Více informací o rekreačních a prázdninových dialýzách naleznete na webových stránkách: www.prazdninove-dialyzy.cz , případně pro zahraniční pacienty na webových stránkách: www.holidaydialysis.org.

Zdroj: http://www.rekreacni-dialyza.cz http://www.inmed.cz http://www.bbraun-avitum.cz

23. 12. 2010 | Redakce Ledviny.cz | Život s dialýzou

Přidej komentář

Řádky se zalamují automaticky, emailová adresa se nezobrazuje. Všechna pole jsou povinná.