Jste zde: Ledviny.cz ČlánkyAktuality Sestrou roku v kategorii Výzkum a vzdělávání se stala Jitka Pancířová

Sestrou roku v kategorii Výzkum a vzdělávání se stala Jitka Pancířová

22. února se na pražském Žofíně uskutečnilo slavnostní vyhlášení 11. ročníku soutěže Sestra roku. V jedné z hlavních kategorií „Sestra ve výzkumu a vzdělávání“ zvítězila Jitka Pancířová, globální manažerka kvality certifikovaných středisek B. Braun Avitum. Jitka Pancířová prezentuje nefrologické ošetřovatelství na nejvyšších postech mezinárodní úrovně a realizuje výzkumné a vzdělávací projekty, do kterých zapojuje nejen sestry ze zahraničí, ale především z České republiky.

„Vítězství ve své kategorii si nesmírně vážím a je to pro mě velká pocta. Ovšem stejně jako u sportovců bývá medaile výsledkem práce celého týmu, i já tento titul vnímám jako ocenění nejen mé osoby, ale celé řady faktorů, které mi můj úspěch umožnily. Rozhodně bych v té souvislosti chtěla zmínit vynikající zázemí certifikovaných dialyzačních středisek společnosti B. Braun Avitum, jež je pro mou práci klíčové, a velký dík pochopitelně patří také celé řadě spolupracovníků, kteří se se mnou na výzkumu a vzdělávání podílejí,“ říká Jitka Pancířová ke svému ocenění.

Kromě svého aktivního působení ve společnosti B. Braun Avitum rovněž zastává post Immediate Past President & Executive Director. Je evropským koordinátorem projektu zaměřeného na tvorbu environmentálních směrnic pro dialýzu „Go Green in Dialysis“ a projektu „Guidelines on Vascular Access Cannulation“ věnovaného přípravě směrnic pro kanylaci cévního přístupu pro dialýzu.

únor 2011

Zdroj: http://www.bbraun.cz

24. 2. 2011 | Redakce Ledviny.cz | Aktuality

Přidej komentář

Řádky se zalamují automaticky, emailová adresa se nezobrazuje. Všechna pole jsou povinná.