Dialyzační střediska B. Braun

Připravujeme nové dialyzační středisko a nefrologickou ambulanci na Praze 4

V B. Braun nám záleží na tom, abychom pacientům poskytovali vždy tu nejlepší možnou léčbu a péči. Momentálně pro pražské pacienty budujeme nové dialyzační středisko a nefrologickou ambulanci Ohradní na Praze 4. Naši pacienti se můžou těšit na moderní středisko, které i nadále bude nabízet příjemné a rodinné prostředí, stejně jako velký komfort během samotné léčby.

Budujeme nové B. Braun dialyzační středisko a nefrologickou ambulanci Ohradní s dostatkem soukromí během dialyzační péče, v rodinné a komorní atmosféře o dvou dialyzačních sálech. V nových moderních prostorách bude díky paravánům zajištěno soukromí během dialyzační léčby. Připravujeme pro vás rovněž nové a prostornější šatny a toalety. Každý pacient se může těšit na svou televizi. 

Z důvodu navýšení kapacity parkovacích míst bude zajištěn větší komfort v případě dojíždění autem. A jak bude vaše nové dialyzační středisko a nefrologická ambulance vypadat? Podívejte se na vizualizace interiérů.

Pro pacienty z Dialyzačního střediska Ohradní

Vážení pacienti, od 1. února 2024 budete dočasně dialyzováni na dialyzačním středisku B. Braun Avitum v Nuslích (Táborská 325, 140 00, Praha 4-Nusle), které se nachází pouhé dva kilometry od Ohradní. Sanitní vozy budou přesměrovány do střediska v Táborské ulici. Na DS Nusle bude směny zajišťovat zdravotnický personál z Ohradní, takže se budete nadále potkávat s lékaři a sestřičkami, na které jste zvyklí. V průběhu července 2024 dojde ke znovuotevření dialyzačního střediska B. Braun Avitum Ohradní.

Rekonstrukce dialyzačního střediska B. Braun Avitum Ohradní bude probíhat od 1. února do 22. července 2024.

O přesných termínech vás budeme průběžně informovat. Budete-li mít k plánovaným změnám jakékoli otázky, neváhejte se obrátit přímo na svého ošetřujícího lékaře nebo zdravotní sestru.

Pro dialyzované pacienty ze střediska Ohradní
Vaše dočasné dialyzační středisko od 1. února 2024:
Dialyzační středisko Praha – Nusle, B. Braun Avitum s.r.o.

Adresa:
Táborská 325/57, 140 00 Praha 4

Kontakty:
Tel. +420 234 091 180
E-mail: avitum-nusle.cz@bbraun.com

Pro pacienty z Dialyzačního střediska Nusle

V důsledku rekonstrukce dialyzačního střediska Ohradní budou na vaše dialyzační středisko od 1. února do 22. července 2024 docházet stávající pacienti z Ohradní. Během tohoto období nedojde k omezení vaší léčby ani námi poskytované kvality služeb.

Do přibližně 22. července 2024 pro vás zůstává domovské dialyzační středisko v Nuslích. Po uvedeném termínu bude vaším novým domovským střediskem B. Braun Avitum Ohradní, které se nachází pouhé dva kilometry od Nuslí. Na dialyzační středisko Ohradní se po uvedeném termínu rovněž přesune i zdravotnický personál z Nuslí.

O přesných termínech vás budeme průběžně informovat. Budete-li mít k plánovaným změnám jakékoli otázky, neváhejte se obrátit přímo na svého ošetřujícího lékaře nebo zdravotní sestru.

Pro dialyzované pacienty ze střediska v Nuslích
Vaše nové dialyzační středisko od 22. července 2024:
Dialyzační středisko Praha – Ohradní, B. Braun Avitum s.r.o.

Adresa:
Ohradní 1368/4, 140 00 Praha 4                      

Kontakty:
Tel. +420 241 410 472
E-mail: avitum-ohradni.cz@bbraun.com

Pro pacienty nefrologické ambulance Ohradní

Rekonstrukce budovy se týká také nefrologické ambulance B. Braun Avitum Ohradní, která bude uzavřena od 1. února do 22. července 2024. Pro všechny objednané pacienty jsme v této době zajistili řešení, zpravidla se jedná o přesun kontroly nebo konzultace na jiné nefrologické pracoviště v blízkém okolí, o čemž budou pacienti telefonicky informováni.

V průběhu července 2024 dojde ke znovuotevření nefrologické ambulance a dialyzačního střediska B. Braun Avitum Ohradní na stejné adrese jako dosud (Ohradní 1368, 14000 Praha 4-Michle).

Pro pacienty nefrologické ambulance Nusle

Pro pacienty nefrologické ambulance B. Braun Nusle se v současné době nic nemění, provoz ambulance probíhá bez omezení. 

Nefrologická ambulance na Praze 4-Nusle od poloviny července 2024 ukončí provoz. Od uvedeného termínu je pro ambulantní nefrologické pacienty zajištěna péče v nefrologické ambulanci B. Braun Avitum Ohradní (Ohradní 1368, 14000 Praha 4-Michle).

O přesných termínech vás budeme průběžně informovat. Budete-li mít k plánovaným změnám jakékoli otázky, neváhejte se obrátit přímo na svého ošetřujícího lékaře nebo zdravotní sestru - kontakt na nefrologickou ambulanci Ohradní, kontakt na nefrologickou ambulanci v Nuslích

Je pro nás velmi důležité nabídnout našim pacientům moderní nefrologickou ambulanci a dialyzační středisko, které poskytuje prvotřídní péči a příjemné prostředí.

Mohlo by Vás zajímat

Zeptejte se, poradíme

Nebojte se mluvit o zdravotních problémech, které souvisejí s ledvinami. Zeptejte se nás na to, co vás zajímá a my vám poradíme. Také se můžete podívat na odpovědi na otázky, které položili jiní už před vámi, nebo si přečíst příběhy našich pacientů.

Chci se zeptat odborníka B. Braun

Zeptejte se, poradíme