Rehabilitační pobyt na Pastvinách

Penzion "Pastviny":http://pastviny.penzion.com/ a Dialyzační středisko Dialcorp, s.r.o. v Rychnově nad Kněžnou zve v termínu 24. 9.–1. 10. 2011 všechny zájemce z řad dialyzovaných a transplantovaných pacientů a jejich blízkých na podzimní aktivně-odpočinkový pobyt v podhůří Orlických hor nedaleko přehradní nádrže Pastviny.

Účastníky akce čeká bohatý program - kondiční cvičení pod vedením studentek fyzioterapie, relaxace s psychoterapeutkou a sociální pracovnicí Míšou Černou, testování aktuální fyzické zdatnosti, nordic walking – severská chůze s holemi, koupání a cvičení v bazénu se slanou vodou. V případě zájmu si můžete domluvit individuální konzultace týkající se vhodných pohybových aktivit nebo psychosociálních problémů. Možné jsou také organizované vycházky a výlety po okolních krásách přírody. Podrobnosti najdete na "stezen.cz":http://www.stezen.cz/html/stezen/casopis/2011/02/index.php?ap=pozvankap…

červenec 2011

Zdroj: http://www.stezen.cz

Mohlo by Vás zajímat

Zeptejte se, poradíme

Nebojte se mluvit o zdravotních problémech, které souvisejí s ledvinami. Zeptejte se nás na to, co vás zajímá a my vám poradíme. Také se můžete podívat na odpovědi na otázky, které položili jiní už před vámi, nebo si přečíst příběhy našich pacientů.

Chci se zeptat odborníka B. Braun

Zeptejte se, poradíme